صفحه 1 از 2 12
نمایش نتایج: از 1 به 50 از 95

موضوع: دوراهی تصمیم

7543
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    تشکر شده 227 بار در 159 پست
    میزان امتیاز
    9

دوراهی تصمیم

سلام
    دوست پسر منو یادتونه که به توصیه مشاوران سایت دیگه جوابشو ندادم و بعدش دوباره گیر داد جوابشو دادم و ...
    حالا باز دوباره 3 روزه که باهاش دعوام شد و دیگه جوابشو نمیدم و اصلا به زنگ و پیاماش توجهی نمیکنم. حتی نمیخونمشون.
    دیروز با یکی دیگه رفتم بیرون. ویژگی هایش اینه که تویه یه کلاس فشرده دو روزه که چند وقت پیش بود باهاش آشنا شدم. اصلا نمیدونستم اینقد از من خوشش اومده که بخواد باهام دوست بشه. قد بلنده خوش تیپه (در حالیکه اون قبلی قدش متوسط و هیکلش توپر بود هرچی ام بهش می گفتم رژیم بگیر باشگاه برو هیکلت بیاد رو فرم می گفت باشه اما تنبلیش میشد) قیافش جدیه (در حالیکه اون بامزه و ناز بود) ماشینش شاسی بلنده تویوتا لندکروزه (قبلی ماشینش معمولی بود تازه ام خونوادش براش خریده بودن خودش نخریده بود).
    بعد از اون دوره فشرده که گذروندیم استادمون یه گروه توتلگرام ایجاد کرد و همه ماهارو عضوش کرد اینم از اون موقع تو تلگرام بهم خصوصی پیام میداد و حرفای جدی در مورد دوره و اینا می زد تا اینکه پریشب بهم گفت فردا برنامه ای نداری؟ گفتم نه؟ گفت پس باشه میام دنبالت بریم بیرون.(اینم بگم که یه بار منو رسونده بود و خونمونو بلد بود) کلی شک داشتم تا اینکه آخرش قبول کردم. شمارمم خواست برای هماهنگی بهش دادم. راس ساعت اومد دم خونمون و رفتیم یه رستوران گرون خودش همینطوری بدون مقدمه یه هدیه بهم داد! به یه علت مسخره!!!!!! گفت واسه اینکه تو اون دوره موفق شدی و مدرکشو گرفتی در حالیکه خودشم گرفته بود بقیه هم گرفته بودن (تورو خدا کار خدا رو میبینید؟ من کلی اعصابم درگیر اون بود که چرا تا حالا بهم هدیه نداده؟ حالا این خودش...) هدیه گرون قیمتی نبود ولی به هر حال من اصن انتظارشو نداشتم.
    حالا مشکلم اینه که اون قبلی خیلی حالش بده کلی پیام داده و التماس می کنه بعدشم امروز اومده میگه من عاشقتم دوستت دارم میخوام باهم ازدواج کنیم. به نظرتون من باید چیکار کنم؟
    در حالیکه اصلا قصد و نیت این جدیده رو نمیدونم بهم هیچی نگفت نه پیشنهاد دوستی داد نه هیچی ... البته بگم کاملا مودب و محترمانه برخورد می کرد و حتی دستمم نگرفت و ... اصن نیت بدی به نظر نمیاد داشته باشه اما قصدشم نگفته که اصن منظورش چیه؟
    چیکار باید بکنم؟

2. 2 کاربران زیر از دختر شاد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,742 بار در 6,990 پست
    میزان امتیاز
    24

پاسخ : دوراهی تصمیم

توجه کردی از اول تا اخرش داری راجب پولداری و ظاهر حرف میزنی

تو عاشق هیچکدوم نیستی عاشق چیزایی هستی که بتونه نیازات مادیت تامین بشه. | برات خرج کنه با ماشین مدل بالا ببرتت بیرون. برات هدیه گرون بخره nono| عاشق اینی به همه پز بدی بگی دوست پسرم خوشتپ دوست پسرم پولدار. دوست پسرم فلان فلان

میخوای محبت و. عشق و با پول و هدیه گرون خریدن به دست بیاری

ولی اصلا پول عشق نمیااره

شاید خودت باور نکنی حرف های منو چون کسی که خودش تو شرایطش نمیفهمه اطرافیان میفهمن

این رفتارت اصلا درست نیست این نشد یکی دیگه این یکی نشد گور باباش نفر بعدی

چرا انقد با پسرا میخوای باشی چرا دوس داری خودتو تنوع طلب کنی ؟؟؟میدونی چقد خودت اسیب میبینی

به نظر من با هیچ کدوم از پسرا نباش بذار خودتو پیدا کنی
    اصلا نمیدونی برا شروع با رابطه با یه نفر چه چیز های باید ملاک اصلی و مهم باشه

از حرفهام ناراحت نشو چون باید رک و واقعیت بهت میگفتم
    ویرایش توسط پریماه. : 08-27-2015 در ساعت 07:47 PM
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

4. 9 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    توجه کردی از اول تا اخرش داری راجب پولداری و ظاهر حرف میزنی

تو عاشق هیچکدوم نیستی عاشق چیزایی هستی که بتونه نیازات مادیت تامین بشه. | برات خرج کنه با ماشین مدل بالا ببرتت بیرون. برات هدیه گرون بخره nono| عاشق اینی به همه پز بدی بگی دوست پسرم خوشتپ دوست پسرم پولدار. دوست پسرم فلان فلان

میخوای محبت و. عشق و با پول و هدیه گرون خریدن به دست بیاری

ولی اصلا پول عشق نمیااره

شاید خودت باور نکنی حرف های منو چون کسی که خودش تو شرایطش نمیفهمه اطرافیان میفهمن

این رفتارت اصلا درست نیست این نشد یکی دیگه این یکی نشد گور باباش نفر بعدی

چرا انقد با پسرا میخوای باشی چرا دوس داری خودتو تنوع طلب کنی ؟؟؟میدونی چقد خودت اسیب میبینی

به نظر من با هیچ کدوم از پسرا نباش بذار خودتو پیدا کنی
    اصلا نمیدونی برا شروع با رابطه با یه نفر چه چیز های باید ملاک اصلی و مهم باشه

از حرفهام ناراحت نشو چون باید رک و واقعیت بهت میگفتم

من کی گفتم گور باباش. نفر بعدی؟
    همه مشاورا همینجا و دوستام بیرون گفتن باهاش بهم بزن به درد تو نمیخوره . خودتم گفتی بهم پریماه جون
    الان واسه همین اومدم اینجا راهنمایین کنین که چیکار کنم؟

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

بدت نیادا ولی وقتی این صحبتا را میخونم حالم از هرچی دختر ایرونیه به هم میخوره ترجیح میدم برم تو فاحشه خونه با یه دختر فاحشه ازدواج کنم ولی با دخترایی با این دید ازدواج نکنم. جدی خجالت نمیکشی خانوم بعدم که پسره بردتون خونه خالی و هرکاری دلش خواست باهاتون کرد که حقتونم هست میاید آه و ناله راه میندازید که وای چیکار کنم دیگه دختر نیستم دوست پسرم بهم تجاوز کرد

خانوم دختر شاد اگه تویی توی یزد بودی به خدای احد قسم یه پسری که خیلی خوشتیپ و سرزبون دار باشه را استخدام میکردم هرچقدر هم پول میخواست واسه اینکه خرجت کنه بهش میدادم تا حسابی به خودش وابستت کنه بعدشم ولت کنه بره تا ضربه روحی بخوری حالت جا بیاد ننگ به چنین دخترایی ننگ همش ماشین پول

7. 6 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    بدت نیادا ولی وقتی این صحبتا را میخونم حالم از هرچی دختر ایرونیه به هم میخوره ترجیح میدم برم تو فاحشه خونه با یه دختر فاحشه ازدواج کنم ولی با دخترایی با این دید ازدواج نکنم. جدی خجالت نمیکشی خانوم بعدم که پسره بردتون خونه خالی و هرکاری دلش خواست باهاتون کرد که حقتونم هست میاید آه و ناله راه میندازید که وای چیکار کنم دیگه دختر نیستم دوست پسرم بهم تجاوز کرد

خانوم دختر شاد اگه تویی توی یزد بودی به خدای احد قسم یه پسری که خیلی خوشتیپ و سرزبون دار باشه را استخدام میکردم هرچقدر هم پول میخواست واسه اینکه خرجت کنه بهش میدادم تا حسابی به خودش وابستت کنه بعدشم ولت کنه بره تا ضربه روحی بخوری حالت جا بیاد ننگ به چنین دخترایی ننگ همش ماشین پول
    خجالت بکش
    توهین نکن
    من نیازی به راهنمایی افراد بی ادب و توهین گر ندارم
    دعوتم که نشدید به این گروه
    پس لطفا این افکار مسمومتونو بردارید از این تاپیک برید بیرون.

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط دختر شاد نمایش پست ها

من کی گفتم گور باباش. نفر بعدی؟
    همه مشاورا همینجا و دوستام بیرون گفتن باهاش بهم بزن به درد تو نمیخوره . خودتم گفتی بهم پریماه جون
    الان واسه همین اومدم اینجا راهنمایین کنین که چیکار کنم؟

عامو دارم میگم حتی بهتر اینم گیرت بیاد ول میکنی طرفت

اره گفتم با پسره بهم بزن چون هردوطرفتون به درد هم نمیخورید

الان هم دارم میگم با این پسره هم دوست نشو

درکل با پسر دوست نشو

این و مطمعن باش پسرای پولدار هم خوب بلدن به چه دختری پیشنهاد دوستی بدن با کادو و پول خرشون کنن. و ازش سو استفاده کنن

و اگرنه پسر پولدار بدون طرفش به پول و این چیزا اهمیت نمیده هیچ وقت هم بهش پیشنهاد نمیده

این پسره اولش باهات خوبه اولش میرسونی تورو خونتون

میبرتت رستوران هی کاردو میخره
    هی یواش یواش کاراش و پیش میبره

انقد ساده نباش
    ویرایش توسط پریماه. : 08-27-2015 در ساعت 07:59 PM
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

10. 5 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    میزان امتیاز
    9

اه
    اعصابم از این موجوداتی که ندیده و نشناخته و بدون اینکه از موضوع و پیشینه قضیه خبر داشته باشن به خودشون اجازه میدن سرشونو بندازن پایین برن تو یه تاپیک هر توهینی لایق خودشونو خانوادشونه بکنن خورده. خوووووووووووووورد
    اه
    اه
    اه
    بی تربیت بی خانواده
    د اگه پول بده پس چرا خودت میای اینجا تو تاپیک من پولتو به رخ ملت میکشی؟ پس معلوم میشه تو خودت از همه پولکی تر و فا... تر هستی. بله فا... فقط لقب زنا نیست . مردای فا... هم زیادن . مردای کثیفی که به خودشون اجازه میدن در مورد دیگران ندیده و نشخناخته قضاوت کنن و هرچی تو فکر کثیف خودشون میگذره به دیگران نسبت بدن.

12. کاربران زیر از دختر شاد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

اه
    اعصابم از این موجوداتی که ندیده و نشناخته و بدون اینکه از موضوع و پیشینه قضیه خبر داشته باشن به خودشون اجازه میدن سرشونو بندازن پایین برن تو یه تاپیک هر توهینی لایق خودشونو خانوادشونه بکنن خورده. خوووووووووووووورد
    اه
    اه
    اه
    بی تربیت بی خانواده
    د اگه پول بده پس چرا خودت میای اینجا تو تاپیک من پولتو به رخ ملت میکشی؟ پس معلوم میشه تو خودت از همه پولکی تر و فا... تر هستی. بله فا... فقط لقب زنا نیست . مردای فا... هم زیادن . مردای کثیفی که به خودشون اجازه میدن در مورد دیگران ندیده و نشخناخته قضاوت کنن و هرچی تو فکر کثیف خودشون میگذره به دیگران نسبت بدن.

به منییییییییی؟؟؟0_o

امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

خجالت بکش
    توهین نکن
    من نیازی به راهنمایی افراد بی ادب و توهین گر ندارم
    دعوتم که نشدید به این گروه
    پس لطفا این افکار مسمومتونو بردارید از این تاپیک برید بیرون.
    افکار من مسمومه : مسموم شمایی خانم که کل شخصیت و خوبی یه پسر را تو پول میبینی . من تو این سایت نیومدم قربون صدقه کسی برم حرفمو باید جدی بزنم

فکر کردی پسره عاشق چشم و ابروت شده که با لندکروز اومده دنبالت بردتت رستوران بهت هدیه داده .من دلم واست میسوزه دختر جون چون میدونم داری تو چه گردابی میری که دیگه نمیتونی ازش بیرون بیای .

من اگه خودم دنبال این کارا نیستم دوستایی دارم که دنبال این کارا هستن امروز با لندکروز میاد دنبالت فردا پاکیتو ازت میگیره پس فردا بدبختت میکنه کاسه چه کنم چه کنم دستت میده ها نکن از این کارا دودش بدجور تو چشمت میره. دارم میبینم پسرای اینطوری رو میگن یه شام به دختره میدیم یه کادو هم میدیم فوقش میشه 200 تومن بعدشم یه حالی به خودمون میدیم چرا بریم تو خیابون ریسک ایدز و هپاتیت و 100 تا مرض را بکنیم دختر همکلاسیمون که داره نخ میده که هست کارمون را میکنیم بعدشم میندازیمش بیرون دختر بعدی من نمیدونم چرا اینقدر ساده اید شما دخترا

15. 3 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    به منییییییییی؟؟؟0_o

نه عزیزم
    تو که گلی
    افراد توهینگرد و بی تربیتو گفتم.

17. کاربران زیر از دختر شاد بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

چند تا پسر سراغ داری از همون ب بسم الله بگه خانوم من هدفم فقط رابطه جنسی هستش با شما و بس
    اول مودبانه تیریپ مثبت تا خودمونی بشه بعد کم کم صبر داشته باش سحر نزدیک است
    ولی تو بد راهی قدم گذاشتی خیلی کله گنده تر از شما تو این راه رفتن و نابود شدن من اگه همجنسام از قشر پولدار را نشناسم باید برم نابود بشم
    یه چیزی الان بهت میگم فکر میکنی دارم قضاوت نادرست میکنم یا توهین میکنم وقت وقتش میفهمی چه خبره هنوز پسر جماعت را نشناختی خانوم

19. 2 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    میزان امتیاز
    9

افکار من مسمومه : مسموم شمایی خانم که کل شخصیت و خوبی یه پسر را تو پول میبینی . من تو این سایت نیومدم قربون صدقه کسی برم حرفمو باید جدی بزنم

فکر کردی پسره عاشق چشم و ابروت شده که با لندکروز اومده دنبالت بردتت رستوران بهت هدیه داده .من دلم واست میسوزه دختر جون چون میدونم داری تو چه گردابی میری که دیگه نمیتونی ازش بیرون بیای .

من اگه خودم دنبال این کارا نیستم دوستایی دارم که دنبال این کارا هستن امروز با لندکروز میاد دنبالت فردا پاکیتو ازت میگیره پس فردا بدبختت میکنه کاسه چه کنم چه کنم دستت میده ها نکن از این کارا دودش بدجور تو چشمت میره. دارم میبینم پسرای اینطوری رو میگن یه شام به دختره میدیم یه کادو هم میدیم فوقش میشه 200 تومن بعدشم یه حالی به خودمون میدیم چرا بریم تو خیابون ریسک ایدز و هپاتیت و 100 تا مرض را بکنیم دختر همکلاسیمون که داره نخ میده که هست کارمون را میکنیم بعدشم میندازیمش بیرون دختر بعدی من نمیدونم چرا اینقدر ساده اید شما دخترا
    ساده شمایی که دخترا رو ساده فرض می کنی
    نخیر من هیچم ساده نیستم
    همون دوست پسر قبلیم که اونهمه برام خرج کرد نذاشتم دستش به دستم بخوره . یه بار رو پله داشتم می افتادم اومد دستمو بگیره نخورم زمین چنان دستمو کشیدم که دیگه ازین کارا نکنه. این آقایی هم که دیروز باهاش بیرون رفتم کاملا با اخلاقه و اگه ذره ای احساس می کردم که قصد و نیت بدی داره دیگه هرگز جوابشو نمیدادم.

21. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18447
    تشکـر
    152
    تشکر شده 197 بار در 120 پست
    میزان امتیاز
    9

سام مثه این که دلت خیلی پره ها....چرا داغ میکنی....به اعصابت مسلط باش آقا

22. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18447
    تشکـر
    152
    میزان امتیاز
    9

دختر شاد بنظرم هنوز واسه این که از این اقا تریف کنی خیلی خیلی زوده...یه خورده واسش وقت بذار تا بتونی بهتر بشناسی....البته تو باید خودشو بشناسی نه مال و اموالشو....

23. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نخیر من هیچم ساده نیستم
    همون دوست پسر قبلیم که اونهمه برام خرج کرد نذاشتم دستش به دستم بخوره . یه بار رو پله داشتم می افتادم اومد دستمو بگیره نخورم زمین چنان دستمو کشیدم که دیگه ازین کارا نکنه. این آقایی هم که دیروز باهاش بیرون رفتم کاملا با اخلاقه و اگه ذره ای احساس می کردم که قصد و نیت بدی داره دیگه هرگز جوابشو نمیدادم.
    صبر داشته باش خانوم صبر داشته باش شما دخترا همتون فکر میکنید خدای عقل و ذکاوت هستید و از هیشکی گول نمیخورید وقت وقتش خوب گول میخورید

فکر میکنی این دخترایی که بدبخت شدن و پاکیشون از دست رفت همشون عقب افتاده ذهنی بودن ؟ نه ادعاشون 1000 برابر جنابعالی بود تو همین انجمن یه چرخ بزن کامل دستت میاد وقتی فوق لیسانس این مملکت با 37.38 سال سن گول میخوره شماها که دیگه هیچی یه دوری بزن تو انجمن بد نیست

من وظیفم بود جدی بدون رودرواسی کامل این چراغ را بیارم جلو چشات باقیش با خودت ایشالا تایپیک بعدیت این نباشه که پسره بدبختم کرد .عزت زیاد خانوم

24. 3 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    میزان امتیاز
    9

صبر داشته باش خانوم صبر داشته باش شما دخترا همتون فکر میکنید خدای عقل و ذکاوت هستید و از هیشکی گول نمیخورید وقت وقتش خوب گول میخورید

فکر میکنی این دخترایی که بدبخت شدن و پاکیشون از دست رفت همشون عقب افتاده ذهنی بودن ؟ نه ادعاشون 1000 برابر جنابعالی بود تو همین انجمن یه چرخ بزن کامل دستت میاد وقتی فوق لیسانس این مملکت با 37.38 سال سن گول میخوره شماها که دیگه هیچی یه دوری بزن تو انجمن بد نیست

من وظیفم بود جدی بدون رودرواسی کامل این چراغ را بیارم جلو چشات باقیش با خودت ایشالا تایپیک بعدیت این نباشه که پسره بدبختم کرد .عزت زیاد خانوم
    برو تو فعلا نون پنیری که مامانت گذاشته بخور بچه جان
    اصن کی بچه راه داده تو انجمن؟

26. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط عطیه جوجو نمایش پست ها
    سام مثه این که دلت خیلی پره ها....چرا داغ میکنی....به اعصابت مسلط باش آقا
    آخه یه حرفایی میزنید شما زنا آدم حرصش میگیره بعدم میگن چرا اینقدر تو ایران دخترا گول پسرا را میخورن و پاکیشون را از دست میدن خب به خاطر خریت خودتونه دیگه

27. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

برو تو فعلا نون پنیری که مامانت گذاشته بخور بچه جان
    اصن کی بچه راه داده تو انجمن؟
    ما بچه شما مامان بزرگ بازم میگم صبر داشته باش حقتونه هر بلایی سرتون بیاد

29. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    میزان امتیاز
    9

آخه یه حرفایی میزنید شما زنا آدم حرصش میگیره بعدم میگن چرا اینقدر تو ایران دخترا گول پسرا را میخورن و پاکیشون را از دست میدن خب به خاطر خریت خودتونه دیگه
    الان یعنی انقد شما آقای عاااقل و با کمالات عقل نداشتی که ببینی به همین "عطیه جوجو" هم گفتی خ...ر به همه زنا و دخترای ایرانی هم گفتی خ... ! لابد یادتم نرفته که مادر خودتم زن ایرانه پس بهش گفتی خ...

31. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18447
    تشکـر
    152
    میزان امتیاز
    9

نخیر من هیچم ساده نیستم
    شاد جونم مواظب باش....پسرا اولش همین طورین با این مهربونیا و دلبریاشون میخوان من و تورو وابسته کنن...طوری که فک کنیم مثه کوه پشتمونن ولی یهویی زیر پامونو خالی میکنن...وقتی که همه ی استفادشونو از ما کرده باشن...ملومه خیلی دلتو برده که ازش اینجوری دفاع میکنی....سام پسره و هم جنسای خودشو بهتر از منو تو میشناسه...موظب باش و احساسی نشو

32. 3 کاربران زیر از عطیه جوجو بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

الان یعنی انقد شما آقای عاااقل و با کمالات عقل نداشتی که ببینی به همین "عطیه جوجو" هم گفتی خ...ر به همه زنا و دخترای ایرانی هم گفتی خ... ! لابد یادتم نرفته که مادر خودتم زن ایرانه پس بهش گفتی خ...

مگه غیر از اینه .اگه اینکارتون بی عقلی و خریت نیست پس چیه .بدبختی اینه دلم واستون میسوزه میام اینجا بدون رودرواسی و قربون صدقه و این حرفو نزم بدش میاد راهنماییتون میکنم فحشم میخورم که دختر مملکت من که مثل خواهر نداشتمه با حرفام یه ت************ی بخوره بفهمه داره تو دهن شیر میره ولی تا وقتی سرتون به سنگ نخوره اگه خدا هم از آسمون بیاد رو زمین حرف خودتون را میزنید

دیگه حرفی ندارم فقط نظاره گر تایپیک میشم بدرود

34. 2 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18447
    تشکـر
    152
    میزان امتیاز
    9

ااااا بس کنید....مگه مهد کودک میرید اینجا گیس و گیس کشی را انداختید...(عطیه جوجو در نقش مبصر)

36. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17566
    تشکـر
    1,418
    تشکر شده 873 بار در 505 پست
    میزان امتیاز
    10

امضای ایشان

باید یکبار به خاطر همه چیز گریه کرد
    آن قدر که اشک ها خشک شوند
    باید این تن اندوهگین را چلاند
    و
    بعد دفتر زندگی را ورق زد
    به چیز دیگری فکر کرد
    باید پاها را حرکت داد
    و
    همه چیز را از نو شروع کرد

37. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    میزان امتیاز
    9

مگه غیر از اینه .اگه اینکارتون بی عقلی و خریت نیست پس چیه .بدبختی اینه دلم واستون میسوزه میام اینجا بدون رودرواسی و قربون صدقه و این حرفو نزم بدش میاد راهنماییتون میکنم فحشم میخورم که دختر مملکت من که مثل خواهر نداشتمه با حرفام یه ت************ی بخوره بفهمه داره تو دهن شیر میره ولی تا وقتی سرتون به سنگ نخوره اگه خدا هم از آسمون بیاد رو زمین حرف خودتون را میزنید

به سلامت
    ویرایش توسط دختر شاد : 08-27-2015 در ساعت 09:39 PM

38. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17566
    تشکـر
    1,418
    میزان امتیاز
    10

به نظرم سام داره درست میگه
    پسرا هم جنس خودشونو بهتر میشناسن

شاد خانوم شمام فقط داری ظاهرو میبینی
    اگه فردای روز ی پسر بهتر..خوشتیپ تر...خوش پوش تر..با ماشین بهتر بیاد
    اینو ول میکنی
    میری سمت اون نفر بعدی...
    چون ملاکت همینه

شایدم همین موضوع داره بیشتر مصممت میکنه تا ازون قبلی جداشی
    فقط بخاطر چی؟
    بخاطر اینکه ظاهر خوبی نداره یا وضع مالی عالی نداره؟؟؟؟
    یا واست هدیه نمیخره؟؟؟

ب جفتشون فکر نکنی بهتره
    این اقام اگ قصد و نیتش خیر باشه
    میاد با خانوادت میحرفه
    موفق باشی
    امضای ایشان

و
    بعد دفتر زندگی را ورق زد
    به چیز دیگری فکر کرد
    باید پاها را حرکت داد
    و

39. 3 کاربران زیر از شقایقم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

40. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط شقایقم نمایش پست ها
    به نظرم سام داره درست میگه
    پسرا هم جنس خودشونو بهتر میشناسن

شاد خانوم شمام فقط داری ظاهرو میبینی
    اگه فردای روز ی پسر بهتر..خوشتیپ تر...خوش پوش تر..با ماشین بهتر بیاد
    اینو ول میکنی
    میری سمت اون نفر بعدی...
    چون ملاکت همینه

شایدم همین موضوع داره بیشتر مصممت میکنه تا ازون قبلی جداشی
    فقط بخاطر چی؟
    بخاطر اینکه ظاهر خوبی نداره یا وضع مالی عالی نداره؟؟؟؟
    یا واست هدیه نمیخره؟؟؟

ب جفتشون فکر نکنی بهتره
    این اقام اگ قصد و نیتش خیر باشه
    میاد با خانوادت میحرفه
    موفق باشی
    یعنی شما میگید که من با هردو کات کنم و تو خونه بشینم منتظر نیمه گمشدم؟
    یا تا آخر عمر تنها بمونم؟
    آخه تو محیطی که من زندگی می کنم خانواده محل کار و ...... اصلا اصلا اصلا خواستگاری سنتی وجود نداره. یعنی پدرمادرم خواستگار خونه راه نمیدن. میگن اگه کسیو خواستی و قصدت صد در صد این بود که زنش بشی راهش میدیم تو خونه. خودمم معتقدم که باید طرفمو بشناسم نه اینکه تازه روز خواستگاری برای اولین بار ببینمش ندونم عصبانی میشه چجوریه؟ خسته میشه چجوریه؟ با دوستاش چجوریه؟ با خانوادش چجوریه؟ و...

41. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17566
    تشکـر
    1,418
    میزان امتیاز
    10

یعنی شما میگید که من با هردو کات کنم و تو خونه بشینم منتظر نیمه گمشدم؟
    یا تا آخر عمر تنها بمونم؟
    آخه تو محیطی که من زندگی می کنم خانواده محل کار و ...... اصلا اصلا اصلا خواستگاری سنتی وجود نداره. یعنی پدرمادرم خواستگار خونه راه نمیدن. میگن اگه کسیو خواستی و قصدت صد در صد این بود که زنش بشی راهش میدیم تو خونه. خودمم معتقدم که باید طرفمو بشناسم نه اینکه تازه روز خواستگاری برای اولین بار ببینمش ندونم عصبانی میشه چجوریه؟ خسته میشه چجوریه؟ با دوستاش چجوریه؟ با خانوادش چجوریه؟ و...
    من نگفتم بشین تو خونه
    ولی
    اگه این اقا شمارو بخاد میاد خواسگاریتون
    یا حداقل حرف ازدواجو پیش میکشه

اون موقه شما باید بهش فکر کنی
    نه الان ک نه ب دار ن ب باره
    شما ذهنتو درگیرش کردی

نفر قبلیو بزار کنار
    ولی ذهنتو درگیر این اقا نکن

هرررروقت حرف ازدواج زد و ب شما پیشنهادی داد
    یکی دوماه باهاش معاشرت داشته باش ولی سالم
    تا ببینی ک عایا میپسندیش یا نه
    امضای ایشان

و
    بعد دفتر زندگی را ورق زد
    به چیز دیگری فکر کرد
    باید پاها را حرکت داد
    و

42. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18447
    تشکـر
    152
    میزان امتیاز
    9

ولی اینو بدون شاید اون پسری که قراره خودت پیدا کنی واست فیلم بازی کنه....منو تو که اول راهیم تجربه نداریم....

43. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    میزان امتیاز
    9

من نگفتم بشین تو خونه
    ولی
    اگه این اقا شمارو بخاد میاد خواسگاریتون
    یا حداقل حرف ازدواجو پیش میکشه

اون موقه شما باید بهش فکر کنی
    نه الان ک نه ب دار ن ب باره
    شما ذهنتو درگیرش کردی

نفر قبلیو بزار کنار
    ولی ذهنتو درگیر این اقا نکن

هرررروقت حرف ازدواج زد و ب شما پیشنهادی داد
    یکی دوماه باهاش معاشرت داشته باش ولی سالم
    تا ببینی ک عایا میپسندیش یا نه
    باشه اینو میذارم کناز کلا. خوبه؟
    اصن من سوال اصلیم این بود که با اون قبلی که سه روزه جوابشو ندادم چیکار کنم؟
    اون که حرف از ازدواج زده.
    اونم بذارمش کنار؟

44. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17566
    تشکـر
    1,418
    میزان امتیاز
    10

تو ک نباید بری دنبال عشق و نیمه گمشده دوست خوبم
    امضای ایشان

و
    بعد دفتر زندگی را ورق زد
    به چیز دیگری فکر کرد
    باید پاها را حرکت داد
    و

45. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17566
    تشکـر
    1,418
    میزان امتیاز
    10

اونم بذارمش کنار؟

ببین عزیزم
    شما داری الان این اقا رو با اون دومی مقایسه میکنی

طرز بیانت جوریه ک انگار هیچ حسی ب این اقا ی اول نداری..درسته؟
    امضای ایشان

و
    بعد دفتر زندگی را ورق زد
    به چیز دیگری فکر کرد
    باید پاها را حرکت داد
    و

46. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    میزان امتیاز
    9

ببین عزیزم
    شما داری الان این اقا رو با اون دومی مقایسه میکنی

طرز بیانت جوریه ک انگار هیچ حسی ب این اقا ی اول نداری..درسته؟
    نه هیچ حسی بهش ندارم
    راستش هیچ حسی نسبت به هیچ آقایی ندارم

47. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19479
    تشکـر
    266
    تشکر شده 146 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    9

بله کاملا با این حرف موافقم، زیاد دیدم این موردا که دختر چهار سال مورد سوء استفاده پسر داشته قرار میگرفته و دختر هم هرکسی که بهش میگفت داری اشتباه میکنی، میگفت عاشقشم و این حرفا ، اخرش سرش خورد به سنگ، خوبم خورد
    امضای ایشان
    چیست آنچه ما را زنده نگه می دارد؟
    چیست آنچه وا می داردمان به تحمل؟
    امید دوست داشتن یا دوست داشته شدن…

48. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17566
    تشکـر
    1,418
    میزان امتیاز
    10

نه هیچ حسی بهش ندارم
    راستش هیچ حسی نسبت به هیچ آقایی ندارم

واااا

خب وقتی هیچ حسی نداری پ چرا....
    ب این اقای اولی بگو قصد ازدواج نداری و تو این مدت
    ک رفتارا و کاراشو ارزیابی کردی
    ب این نتیجه رسیدی که ب درد هم نمیخورید
    و با یکی دیگه خوشبخت تره
    مستقیم نگو دوسش نداری
    چون اگ نداشتی باید همون اول بهش میگفتی

این اقای دومی هم که
    معمولی باهاش درمورد کاره درسه ...هرچی ک هس صحبت کن
    نه چیز دیگه
    اگه خودش بخاد بهت پیشنهاد میده

و اینکه

تو ک نباید بری دنبال عشق
    بالاخره یکی پیدا میشه ک مهرش ب دلت بیفته و دوسش داشته باشی
    خودش میاد

اینجوری اگ پیش بری با احساسات بقیه بازی میکنی و دل اینو اونو میشکنی ک اصلا درست نیس

حتما نباید با کسی باشی

موفق باشی
    امضای ایشان

و
    بعد دفتر زندگی را ورق زد
    به چیز دیگری فکر کرد
    باید پاها را حرکت داد
    و

49. کاربران زیر از شقایقم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

50. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17566
    تشکـر
    1,418
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط LLVM نمایش پست ها
    بله کاملا با این حرف موافقم، زیاد دیدم این موردا که دختر چهار سال مورد سوء استفاده پسر داشته قرار میگرفته و دختر هم هرکسی که بهش میگفت داری اشتباه میکنی، میگفت عاشقشم و این حرفا ، اخرش سرش خورد به سنگ، خوبم خورد
    ببخشید اینو میگم
    ولی ایا شما خوشحالی ک سرش خورد ب سنگ
    اونم بعده چهار سال؟
    من با حرف سام موافقم
    ولی ب نظرم
    این طرز بیان شما درست نیس..
    مث نمک پاشیدن رو زخمه بعضیاس
    امضای ایشان

و
    بعد دفتر زندگی را ورق زد
    به چیز دیگری فکر کرد
    باید پاها را حرکت داد
    و

51. کاربران زیر از شقایقم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

52. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    میزان امتیاز
    9

ببخشید اینو میگم
    ولی ایا شما خوشحالی ک سرش خورد ب سنگ
    اونم بعده چهار سال؟
    من با حرف سام موافقم
    ولی ب نظرم
    این طرز بیان شما درست نیس..
    مث نمک پاشیدن رو زخمه بعضیاس

ولشون کن عزیزم اینا مخشون
    از بیخ و بن ایراد داره
    بحث باهاشون بیفایدست

53. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21119
    تشکـر
    252
    تشکر شده 188 بار در 121 پست
    میزان امتیاز
    9

دوستان چه خبره؟؟؟ مگه داستیم که کسی با دعوا و مرافعه مشکلی رو حل کرده باشه؟ فکر کنید اگه ما واقعا روانشناس یا مشاور بودیم و این شکلی قرار بود با مراجعین برخورد کنیم چی می شد؟ جل الخالق!!!

فرستاده شده از GT-I9300ِ من با Tapatalk
    امضای ایشان

تنها کسی که با من درست رفتار می کند، خیاط من است
    که هربار اندازه های جدیدم را می گیرد. بقیه به همان اندازه های قبلی چسبیده اند
    و توقع دارند من خودم را با آنها جور کنم.

جرج برنارد شاو

54. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18372
    تشکـر
    182
    تشکر شده 55 بار در 38 پست
    میزان امتیاز
    9

از پریماه رسما تشکر میکنم و خانم شاد لطفا کمی بزرگوارانه تر به بخوتون وشخصیتتون اهمیت بدین چون هرحرفی جوابی داره و هر عملی عکس العملی من نمیگم دوست نشو اما بهتره با یکی باشی ادم باشه نه فقط بفکر دمت (لب( البته ببخشید این مثل بود)) باشه. امیدوارم مواظب خودتون باشید که به خودتون و خانوادتون اسیب نزنید.

55. 2 کاربران زیر از ebrahim777 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

56. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

دختر شاد عزیزم
    شما بهترین کار این تو فکر این چیزا نباش هر پسری تورو بخواد باید پیش قدم بشه و حرف ازدواج بزن

البته پسرایی که میخوان سو استفاده هم کنن میگن قسد ازدواج دارن

ولی تو صحبت و معاشرت باهاشون میشه فهمید قسدشون چی هست

تو خونه نشین منتظر نمیشه گمشدت ولی هرکی هم نمیخواد امتحان کنی ببینی کدومش بهت میخوره

یادت تره تو دختری خیلی ارزش داری پسر باید بیاد طرفت خاستگاری ازت کنه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

57. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

58. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18413
    تشکـر
    53
    تشکر شده 28 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دختر شاد. منم یه روزی مث تو دختر شاد بودم ولی....
    اصلا فریب چهچهه ی رفتار هیشکی رو نخور.. چون پسرا خـــــــــوب بلدن چجوری ازت دلبری کنن که فکر کنی یه عشـــــــــق اســـــــطوره ای پیدا کردی...!!!!! اون پسر قبلی رو کلا بیخیال باش... و این پسر جدید که میگی مودب و دوست داشتنی هست رو کاملا روی رفتاراش زوم باش .سعی کن خوب بشناسیش و احیانا اشتباهاتی که در ارتباط قبل داشتی اینجا مرتکب نشی و....( منطورمو نمیدونم تونستم بهت برسونم یا نه؟) برات آرزوی موفقیت و خوشبختی میکنم

59. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17566
    تشکـر
    1,418
    میزان امتیاز
    10

سلام
    دوست پسر منو یادتونه که به توصیه مشاوران سایت دیگه جوابشو ندادم و بعدش دوباره گیر داد جوابشو دادم و ...
    حالا باز دوباره 3 روزه که باهاش دعوام شد و دیگه جوابشو نمیدم و اصلا به زنگ و پیاماش توجهی نمیکنم. حتی نمیخونمشون.
    دیروز با یکی دیگه رفتم بیرون. ویژگی هایش اینه که تویه یه کلاس فشرده دو روزه که چند وقت پیش بود باهاش آشنا شدم. اصلا نمیدونستم اینقد از من خوشش اومده که بخواد باهام دوست بشه. قد بلنده خوش تیپه (در حالیکه اون قبلی قدش متوسط و هیکلش توپر بود هرچی ام بهش می گفتم رژیم بگیر باشگاه برو هیکلت بیاد رو فرم می گفت باشه اما تنبلیش میشد) قیافش جدیه (در حالیکه اون بامزه و ناز بود) ماشینش شاسی بلنده تویوتا لندکروزه (قبلی ماشینش معمولی بود تازه ام خونوادش براش خریده بودن خودش نخریده بود).
    بعد از اون دوره فشرده که گذروندیم استادمون یه گروه توتلگرام ایجاد کرد و همه ماهارو عضوش کرد اینم از اون موقع تو تلگرام بهم خصوصی پیام میداد و حرفای جدی در مورد دوره و اینا می زد تا اینکه پریشب بهم گفت فردا برنامه ای نداری؟ گفتم نه؟ گفت پس باشه میام دنبالت بریم بیرون.(اینم بگم که یه بار منو رسونده بود و خونمونو بلد بود) کلی شک داشتم تا اینکه آخرش قبول کردم. شمارمم خواست برای هماهنگی بهش دادم. راس ساعت اومد دم خونمون و رفتیم یه رستوران گرون خودش همینطوری بدون مقدمه یه هدیه بهم داد! به یه علت مسخره!!!!!! گفت واسه اینکه تو اون دوره موفق شدی و مدرکشو گرفتی در حالیکه خودشم گرفته بود بقیه هم گرفته بودن (تورو خدا کار خدا رو میبینید؟ من کلی اعصابم درگیر اون بود که چرا تا حالا بهم هدیه نداده؟ حالا این خودش...) هدیه گرون قیمتی نبود ولی به هر حال من اصن انتظارشو نداشتم.
    حالا مشکلم اینه که اون قبلی خیلی حالش بده کلی پیام داده و التماس می کنه بعدشم امروز اومده میگه من عاشقتم دوستت دارم میخوام باهم ازدواج کنیم. به نظرتون من باید چیکار کنم؟
    در حالیکه اصلا قصد و نیت این جدیده رو نمیدونم بهم هیچی نگفت نه پیشنهاد دوستی داد نه هیچی ... البته بگم کاملا مودب و محترمانه برخورد می کرد و حتی دستمم نگرفت و ... اصن نیت بدی به نظر نمیاد داشته باشه اما قصدشم نگفته که اصن منظورش چیه؟
    چیکار باید بکنم؟

IMG_20150828_182241 - Copy.jpg
    امضای ایشان

و
    بعد دفتر زندگی را ورق زد
    به چیز دیگری فکر کرد
    باید پاها را حرکت داد
    و

60. 3 کاربران زیر از شقایقم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

61. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19503
    تشکـر
    48
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط shivakhanum نمایش پست ها
    سلام دختر شاد. منم یه روزی مث تو دختر شاد بودم ولی....
    اصلا فریب چهچهه ی رفتار هیشکی رو نخور.. چون پسرا خـــــــــوب بلدن چجوری ازت دلبری کنن که فکر کنی یه عشـــــــــق اســـــــطوره ای پیدا کردی...!!!!! اون پسر قبلی رو کلا بیخیال باش... و این پسر جدید که میگی مودب و دوست داشتنی هست رو کاملا روی رفتاراش زوم باش .سعی کن خوب بشناسیش و احیانا اشتباهاتی که در ارتباط قبل داشتی اینجا مرتکب نشی و....( منطورمو نمیدونم تونستم بهت برسونم یا نه؟) برات آرزوی موفقیت و خوشبختی میکنم
    نه متاسفانه!
    متوجه نشدم
    چون هنوزم نمیدونم اشتباهاتی که تو رابطه قبلی داشتم چیا بوده که اینجا باز دوباره مرتکب نشم؟

62. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18214
    تشکـر
    32
    تشکر شده 55 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    9

عزیزم به زندگی خودت و آیندت فکر کن.قرار نیست با کسی بمونی که علاقه ای بهش نداری.با کسی باش که اول از همه معیارهای اولیه و ظاهری رو داشته باشه بعد در ارتباط باهاش به اخلاقش هم پی میبری.اجازه نده راحت قابل دسترس باشی.فقط با احتیاط و دید آینده و ساختن زندگی پیش برو.
    قرار نیست همیشه پسرها ما رو سرکار بذارن و امتحان کنند ببینند که شایسته همراهی در زندگیشون هستیم یا نه، ما هم حق این رو داریم که بسنجیم و امتحان کنیم و در نهایت تصمیم بگیریم.
    این آقایی که گفتی شرایط اولیه رو فقط دارند و البته همه آقایون برخوردهای اولیشون قبل از اینکه تو و دلت رو به دست بیارند خوب و معقول هست تو باید محتاط و عاقل باشی و بتونی در عین وابسته نشدن ایشون رو بشناسی و ببینی هدفش از ارتباط چیه.
    چون تا اونجا که من می دونم اکثر پسرهایی که وضع مالی خوبی دارند فکر ازدواج نیستند و دنبال یه رابطه بسیار زیاد موقت هستند.
    امیدوارم خوشبخت و موفق باشی و راهی رو انتخاب کنی که بهت آرامش بده

63. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15607
    تشکـر
    1,907
    تشکر شده 458 بار در 284 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام
    چیکار باید بکنم؟
    خیلی معذرت میخواما

حیفه پسری که بخواد عاشق دختری مثل تو

که پول پرست هست باشه

شما اگه خیلی واست پول مهمه چرا اون پسر اولی رو

وابسته به خودت کردی؟ !

واقعا خیلی زشته یه دختر چشش فقط پول و ماشین

رو ببینه و احساسات کسی براش مهم نباشه

شما اگه با همین پسر پولدار هم دوست بشید

فردا چشمت یه پسر دیگه میبینه و قید اینم میزنید

حالم از این جماعت پول پرست بهم خورد...!

64. 3 کاربران زیر از ramesh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

65. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

66. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

67. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12914
    تشکـر
    214
    تشکر شده 178 بار در 112 پست
    میزان امتیاز
    0

والا به خدا.با نظرتون موافقم.

68. 2 کاربران زیر از Shadi.hedayat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

69. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12914
    تشکـر
    214
    میزان امتیاز
    0

سلام
    چیکار باید بکنم؟

سلام

دختر گل به نظر من به کل قید دوستی با پسرا رو بزن، آقایون دوست میشن که فقط سوء استفاده کنن. اونایی هم که میگن اول باید بشناسمت بعداگه اوکی بود ازدواج می کنیم حرف اینا رو هم جدی نگیر. جامعه ی ما پر از گرگ شده گلم. به قول پریماه خانوم 99درصد پسرا دروغ میگن حتی از نوع منطقی شم که دختر رو خر کنن و در این باره هم با نظر پریماه جون کاملا موافقم. لطفا مراقب باش گلم. در ضمن یه خورده فکر کن و اگه میشه از خودت بپرس سرانجام این دوستی من با پسرا چیه؟ آیا واقعا دوستم دارن؟ آیا می خواهند در بهترین فرصت دستم بندازند؟ آیا تا به حال به من دروغ گفته؟ یه دروغم گفته باشن شک نکن یعنی آدم صادق و قابل اعتمادی نمیتونن باشن هرگز. دیگه تصمیم با خودته!

70. 2 کاربران زیر از Shadi.hedayat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

71. بالا | پست 48

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15607
    تشکـر
    1,907
    میزان امتیاز
    10

گل گفتی

72. بالا | پست 49

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15607
    تشکـر
    1,907
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Shadi.hedayat نمایش پست ها
    سلام

دختر گل به نظر من به کل قید دوستی با پسرا رو بزن، آقایون دوست میشن که فقط سوء استفاده کنن. اونایی هم که میگن اول باید بشناسمت بعداگه اوکی بود ازدواج می کنیم حرف اینا رو هم جدی نگیر. جامعه ی ما پر از گرگ شده گلم. به قول پریماه خانوم 99درصد پسرا دروغ میگن حتی از نوع منطقی شم که دختر رو خر کنن و در این باره هم با نظر پریماه جون کاملا موافقم. لطفا مراقب باش گلم. در ضمن یه خورده فکر کن و اگه میشه از خودت بپرس سرانجام این دوستی من با پسرا چیه؟ آیا واقعا دوستم دارن؟ آیا می خواهند در بهترین فرصت دستم بندازند؟ آیا تا به حال به من دروغ گفته؟ یه دروغم گفته باشن شک نکن یعنی آدم صادق و قابل اعتمادی نمیتونن باشن هرگز. دیگه تصمیم با خودته!
    شادی خانم همه پسرا اینجوری نیستند

انسان هم پیدا میشه که هم انسانیت سرش بشه

هم اینکه بدونه نباید واسه خواستهای خودش

با احساس و تن کسی بازی کنه و بعد بذاره بره

ولی خب دخترا هم نباید انقد ساده باشن

و به هرکسی اعتماد کنند..

متاسفانه بیشتراز دخترای ما فریب ماشین و ظاهر و پول می‌خورند

کاش میشد این وضعیت رو درست کرد

ولی...!

73. 2 کاربران زیر از ramesh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

74. بالا | پست 50

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12914
    تشکـر
    214
    میزان امتیاز
    0

اونم بذارمش کنار؟

مردی که نیتش ازدواج باشه خودش مثه مرد پا میشه میاد جلو اونم با خونواده. وگرنه گفتنش که خیلی آسونه و شما جدی نگیر حرفاشو که واسه ازدواج می خوادت فقط میخواد دوباره خرت کنه.این جا عمل کردن به حرف خیلی مهمه پس.

75. کاربران زیر از Shadi.hedayat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)